Nasz zespół

Michał Gądek

Partner

Radca prawny oraz założyciel kancelarii. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdobył także tytuł magistra prawa (LLM) ze specjalnością międzynarodowe prawo handlowe na Uniwersytecie Aberdeen w Szkocji. Ukończył studia podyplomowe z prawa medycznego na Uniwersytecie Wrocławskim. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie od 2014 r.

Doświadczenie zdobywał w renomowanych międzynarodowych kancelariach w Krakowie i Warszawie oraz w działach prawnych największych polskich spółek.

Zawodowo zajmuje się doradztwem strukturalnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa podatkowego oraz prawa nieruchomości. Posiada doświadczenie w zakresie tworzenia i negocjowania umów z branży IT. Interesuje się również tematyką błędów medycznych.

Świadczy pomoc prawną w języku angielskim. Włada również językiem szwedzkim.

Bartłomiej Solarz

Partner

Adwokat, od 2014 roku członek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwent prawa na Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach w Katowicach i Krakowie.

Zawodowo zajmuje się prawem i postępowaniu cywilnym, posiada bogate doświadczenie procesowe. Zajmuje się również sprawami restrukturyzacyjnymi i upadłościowymi. Występuje jako obrońca w sprawach karnych.

Świadczy pomoc prawną w języku angielskim.